Porse titulka

PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ

Vlastnická práva:

Web Porse.cz je určen jen pro osobní využití. Bez předchozího písemného souhlasu autorů je zakázáno jakoukoliv formou dále publikovat nebo šířit obsah (strukturu, celé texty nebo části textů v popiscích programů či článcích magazínu) zveřejněné na webu porse.cz.

Obchodní známky, registrované obchodní známky, jména produktů a názvy či loga společností zobrazená na webu porse.cz jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

Odpovědnost za škody způsobené užíváním webu porse.cz:

Přes veškerou snahu správců webu (pečlivou mnohonásobnou jak antivirovou tak technickou kontrolu uložených souborů a zveřejněných textů) není tým webu porse.cz schopný uhlídat jejich 100% bezzávadnost. Proto je užívání těchto stránek pouze na vlastní zodpovědnost uživatele.

Softwarové pirátsví:

Web porse.cz striktně hlídá a snaží se jak jen nejlépe to je možné chránit vlastnická práva autorů zveřejněného software. Na webových stránkách porse.cz je umisťován pouze volně šířitelný software k jehož umístění dali souhlas přímo autoři/vlastníci software nebo takový software v jehož licenci je přímo uveden souhlas k jeho volnému šíření. Zpravidla jde o freeware, shareware, gpl a demoverze.

Pokud máte i přesto podezření na porušování autorských práv v jakémkoliv směru, neprodleně kontaktuje administrátory webu porse.cz abychom mohli podniknout bezodkladná opatření proti softwarovému pirátsví.

Ochrana osobních údajů:

Web porse.cz neshromažďuje žádné osobní údaje autorů příspěvků k diskuzím, přesto jsou zaznamenávány IP adresy strojů ze kterých byly příspěvky odeslány.

Porse.cz - český download rozcestník