Porse titulka

Direct X 11 download

DirectX 11 download

Náhled k programu DirectX 11
Booom a je to tady DirectX 11 je oznámen, podle všeho to vypadá že do konce roku 2008 budou na světě nové specifikace DirectX 11 a o rok později tady bude zbrusu nové DirectX 11 se vší parádou. Jakmile bude DirectX 11 dostupný určitě Vám ho nabídneme ke stažení, do té doby můžeme doufat, že vyjdou alespoň nějaké pořádné hry na DirectX 10.

Když jsem psal již před skoro 9 léty těchhle pár vět o DirectX 11, ani jsem nemohl tušit jak zásadní tahle verze pro hráče bude. Na světě se totiž DirectX 11 totiž opravdu objevil ještě před koncem roku 2009 jako integrovaná součást Windows 7 a později se také vetřel do Windows Vista nicméně tím začalo období od kterého jsme výběrem Widnows přímo závislí na tom jaké "direkty" si do počítače můžeme nainstalovat. Zatímco Ve Windows Vista/7 to byly právě 11 a ve Windows 8 to byla verze 11.1, tak ve zbrusu nových Windows 10 je to verze DirectX 12.

Z výše uvedeného vyplývá že by jste si po zakoupení nového počítače s nejmodernější grafickou kartou již rozhodně neměli instalovat staré Windows 7, dříve nebo později totiž narazíte na nutnost ho přeinstalovat a s tím spojené komplikace.

Verze DirectX vyplývá tedy nejen z toho jaký máte HW ale i jakou verzi "oken" používáte. Když si od nás táhnete DirectX11 tak ještě není řečeno že ho podporuje Váš hardware no a pokud máte třeba obstarožní Windows XP tak tam na něj zapomeňte úplně. O tom jak zjistit jakou verzi Direct X máte si můžete přečíst tady.

aktualizace: stahujte poslední dostupnou verzi Directx 11 právě teď! DirectX 11 lze také stáhnout na naší stránce kestazenizdarma.cz zde.

Podrobnosti:
verze: 11
velikost (MB): 103
výrobce: Microsoft
nápověda, pomoc: Nápověda DirectX 11
odkaz ke stažení: DirectX 11 download
licence: Ovladače
Hodnocení uživateli:

|| 79 % (100/493) || Nehodnoceno

lokalizace: ENG, CZ
počet stažení: 283107

Poslední komentáře v diskuzi

(celkem 0)
Diskuze je prázdná. Buďte první.

Neustálé přepínání Windows 10 do režimu spánku

Článek Neustálé přepínání Windows 10 do režimu spánku Trápí vás neustálé přepínání Windows 10 do režimu spánku a nevíte jak si s tím poradit? Pak vězte, že na vině je Microso...

Nintendo NES se vrací v mini verzi

Článek Nintendo NES se vrací v mini verzi Sice nám sotva začaly prázdniny, ale o tenhle připravovaný vánoční dárek se prostě nejde nepodělit. Nintendo, tedy legen...

DirectX 9.0c

Náhled programu DirectX 9.0c Kdo by neznal DirectX? Od dob kdy se zrodily tímto rozhraním propojené...

DirectX 8.1

Náhled programu DirectX 8.1 Těžko říct proč by jste v dnešní době kdy existují nové verze DirectX ...

NET framework

Náhled programu NET framework Microsoft .NET Framework 3.0 je nutý pro správný běh aplikací, které b...

Service Pack 2

Náhled programu Service Pack 2 Service Pack 2 je nejnovější aktualizace pro Váš windows XP. Service P...

Porse.cz - český download rozcestník, hry ke stažení zdarma | Kontakty | Reklama | Podmínky užívání | Přidat obsah | Ikonky pro Vaše stránky