Porse titulka

Online hry

Nudíte se, máte zlost a nebo chcete potrápit mozkové buňky? Vyzkoušejte online hry a zjisíte, že i v malých flashových hrách je síla. Navíc nemusíte nic instalovat a hrát online hry můžete odkudkoliv, třeba ze školy nebo z internetové kavárny :)
Online hry Age of war oblíbenost: 92%
Age of war je strategická flash hra jako vyšitá. Kupujete jednotky, obranné věže, vyvíjíte se a snažíte se co nejrychleji zlikvidovat svého nepřítele. Age of war jde hrát znova a znova a stejně se Vám neomrzí ...k ovládání si vystačíte s myší! HRAJ!
náhled hry Skullkid
Online hry Skullkid oblíbenost: 89%
Skullkid je tak trošku bizarní akčně-postřehová hra s lebkounem v hlavní roli. Za úkol máte patro co patro projít přes nepřátele. Hra se ovládá šipkama a mezerníkem... HRAJ!
náhled hry bush Royal Rampage
Online hry bush Royal Rampage oblíbenost: 88%
Bush Royal Rampage. Jste prezident a jako prezident musíte umět úplně všechno. Tzn. že musíte pozabíjet všechny lupiče, protestanty, nepřátele státu a při tom ochránit svou ženu paní Prezidentovou. i ta se občas ujme zbraně a pomocí ní postřílíte hromady zločinců. Užijte si prezidentskou střílečku B HRAJ!
náhled hry Rollercoaster
Online hry Rollercoaster oblíbenost: 88%
Horská dráha jak jí neznáte. Vemte osud nvštěvníků Vaší horské dráhy do svých rukou a ukažte jim peklo :) k postupu do dalších kol musíte jet hodně agresivně, ale zase né tak aby jste lidičky vyklopili. K ovládání Vám postačí šipky! HRAJ!
náhled hry Totem destroyer
Online hry Totem destroyer oblíbenost: 87%
Ne nelekejte se názvu, totem destroyer nemá nic společného s indiány nebo s lidmi co si na ně hrajou. Jde o celkem nevšední klikací logickou hru, kdy máte v bezpečí dostat malou postavičku připomínající totem na zem. čím rychleji se Vám to povede tím lépe. K ovládání si vystačíte s myší ;) HRAJ!
náhled hry Nordic Chill
Online hry Nordic Chill oblíbenost: 87%
Běžky jsou určitě nudný sport, proto jsem ho nikdy nezkoušel. Tahle je o něčem podobném. Musíte udržet běžkaře ve své dráze. HRAJ!
náhled hry HOT DOG Bush
Online hry HOT DOG Bush oblíbenost: 87%
HOT DOG Bush je jednoduchá strategie ve které musíte uspokojit postupně přicházející zákazníky tím že jím připravíte výborný HOT DOG. hodíte párek na gril, připravíte rohlíček, vložíte párek do rohlíku a přidáte kečup. Jednoduchý úkol si vyžaduje preciznost, rychlost a pamatováka na to kdo přišel pr HRAJ!
náhled hry Robin hood
Online hry Robin hood oblíbenost: 87%
Roztomilá střílečka, jako vždy zvolíte vektro a sílu výstřelu a máte pánovi který slouží jako stojánek sestřelit jablíčko z hlavy. Pozor, név vždy se to povede a tak jediné co je jisté že mu dříve nebo později způsobíte nějaké zranění. HRAJ!
náhled hry Horská Dráha
Online hry Horská Dráha oblíbenost: 87%
Baví Vás oblíbené rollercoaster hry? Pokud ano tak si tuhle online hru opravdu zamilujete. Nakeeslíte si svou horskou dráhu a pak na ní pustíte pokusnou várku dobrodružstvíchtivých pajduláků - o zábavu je postaráno. Hra se ovládá pouze myší :) HRAJ!
náhled hry balloon invasion
Online hry balloon invasion oblíbenost: 87%
Výborná akční střílečka ve které máte za úkol sestřelit všechny přilétávající balóny, dříve ež oni dostanou Vás. Hra se ovládá pohybem myší a levým myšítkem. Levé myšítko držte a miřte před přilétávající smrští balónů. Střílíte totiž pomocí flaků, které e vzduchu explodují. Hodně štěstí! HRAJ!

Neustálé přepínání Windows 10 do režimu spánku

Článek Neustálé přepínání Windows 10 do režimu spánku Trápí vás neustálé přepínání Windows 10 do režimu spánku a nevíte jak si s tím poradit? Pak vězte, že na vině je Microso...

Nintendo NES se vrací v mini verzi

Článek Nintendo NES se vrací v mini verzi Sice nám sotva začaly prázdniny, ale o tenhle připravovaný vánoční dárek se prostě nejde nepodělit. Nintendo, tedy legen...

Opera developer

Náhled programu Opera developer Opera developer je vývojová verze prohlížeče webových stránek který si svou oblibu mezi u...

Skype nejnovější verze

Náhled programu Skype nejnovější verze Jednoduchý program pro snadné telefonování přes internet Skype, obzvláště jeho nejnovější...

Drive Megapolis

Náhled programu Drive Megapolis Simulátor Drive Megapolis je další z řady takových těch velkých simulátorů, které se snaž...

Daemon tools v češtině

Náhled programu Daemon tools v češtině Prověřený nástroj pro práci s obrazy disků respektive s virtuálními mechanikami Daemon to...

Porse.cz - český download rozcestník, hry ke stažení zdarma | Kontakty | Reklama | Podmínky užívání | Přidat obsah | Ikonky pro Vaše stránky