Porse titulka
navigace: Hlavní strana » Magazín » Hry

Návod na Agar.io aneb cheaty jsou pro loosery

Autor: eXp10it, 2015-11-18 22:02:46

Návod na Agar.io aneb cheaty jsou pro loosery

Pokud vás chytla hra agar.io a den co den do ní investujete další čas, tak vás možná napadlo, že by jste si pomohli nějakými těmi cheaty nebo boty. Troufám si tvrdit, že tím by jste si jenom zkazili dojem ze hry. Naopak, zkuste tyto jednoduché postupy a staňte se postrachem serverů:

Proti velkým buňkám hrajte lstivě a agresivně

Hra vás jakoby nutí být schovaný v koutě, nerozdvojovat se, utíkat před většíma a požírat slabší. Vy zkuste být nepředvídatelní! Sotva dosáhnete velikosti někde kolem 100, tak velké buňky nalákejte k zelené, ostnaté buňce, tu nakrmte "Wéčkem" a vystřelte tak další která je donutí explodovat a pak je v absolutním klidu posnídejte jako boss. Tato strategie je tak překvapivá že funguje i na absurdně velké a sebejisté soupeře.

Proti malým buňkám hrajte nepředvídatelně

Na malé předstírejte, že vás nezajímají, směřujete jinde a útočte nenadále, prudce opačným směrem. Žerte i ty pidižvíky co si myslí že by jste je nikdy nesežrali, každý bod se počítá!

Hraje se v poli a ne v koutě

Kouty a hranice hrací plochy poskytují jen zdánlivé bezpečí, naopak jste zde ještě ve větším ohrožení, protože vám chybí jedna až dvě strany k úprku. Kouty používejte k útoku a ne k obraně!

Poznejte své teritorium

Jedním z důležitých prvků které hra agar.io používá je že nevidíte své okolí. Využijte toho a snažte se používat jen tak velkou část plochy kterou si sami zapamatujete. Víte kudy putují vaši rivalové, víte kde jsou ostnaté, zelené buňky a hlídáte si náhodně generované žrádlo. No a když dojde k nejhoršímu, tak víte kde je úniková cesta.

Utíkejte se ctí

Nesnažte se bojovat do posledního zbytku hmoty. Pokud je vaše záhuba nevyhnutelná, rozdělte se. Včasné rozdělení (mezerník), spolu s vyvrhnutím hmoty před sebe (w) vám umožní uprchnout s co možná nejvíce body. Ono i těch 100 - 200 bodů, které udržíte při úniku je lepších než 40 na startu! Nehledě na to, že celkové skóre se počítá i z toho jak dlouho vydržíte v jedné hře. Soupeře více demotivujete tím že vás neumí sežrat celé než tak že se mu odevzdáte!

S nikým se nepaktujte

Pokud zrovna nejste první na Leaderboardu tak nikomu nedávejte svou hmotu. Tohle spojení je sice zábavné ale pokud zrovna nesedíte vedle sebe na dvou kompech tak moc dlouho nevydrží. Toho kdo vám pošle sovu hmotu klidně nalákejte a při nejbližší příležitosti sežerte.

Poslední komentáře v diskuzi

(celkem 0)
Diskuze je prázdná. Buďte první.
Jaký operační systém má váš tablet?
2612
505
966
234
1033
446
5796 hlasů

3Dgrafika DigitalDooM´s DigiWorld
ke stazeni

Neustálé přepínání Windows 10 do režimu spánku

Článek Neustálé přepínání Windows 10 do režimu spánku Trápí vás neustálé přepínání Windows 10 do režimu spánku a nevíte jak si s tím poradit? Pak vězte, že na vině je Microso...

Nintendo NES se vrací v mini verzi

Článek Nintendo NES se vrací v mini verzi Sice nám sotva začaly prázdniny, ale o tenhle připravovaný vánoční dárek se prostě nejde nepodělit. Nintendo, tedy legen...

Opera developer

Náhled programu Opera developer Opera developer je vývojová verze prohlížeče webových stránek který si...

Skype nejnovější verze

Náhled programu Skype nejnovější verze Jednoduchý program pro snadné telefonování přes internet Skype, obzvlá...

Drive Megapolis

Náhled programu Drive Megapolis Simulátor Drive Megapolis je další z řady takových těch velkých simulá...

Daemon tools v češtině

Náhled programu Daemon tools v češtině Prověřený nástroj pro práci s obrazy disků respektive s virtuálními me...


Porse.cz - český download rozcestník, hry ke stažení zdarma | Kontakty | Reklama | Podmínky užívání | Přidat obsah | Ikonky pro Vaše stránky