Porse titulka
navigace: Hlavní strana » Magazín » Software

Převod AVI na DVD

Autor: eXp10it, 2008-11-16 20:50:20

Převod AVI na DVD

Určitě se Vám již mnohokrát stalo že jste potřebovali uskutečnit převod AVI na DVD. Ať už pro starší příbuzné kteří vše pouštějí na zaostalých DVD přehrávačích bez podpory moderních kompresních formátů a nebo pro své méně technicky zdatné přátele kteří nemají v obýváku ani počítač ani přehrávač s podporou přehrávání Xvid či DivX filmů. Převod AVI na DVD je tedy jediná možnost jak dostat film z počítače na již dojíždějící platformu starých stolních přehrávačů.

Základním problémem při převodu AVI filmů na DVD byly odjakživa zbytečné komplikace které nastávaly s komplikovaným nastavováním programů, neustálým stahováním kompatibilních kodeků a pak také samozřejmě proces finalizace DVD s nějakým tím menu, vytvářením kapitol – to vše završeno komplikacemi s vypalováním samotného DVD. Doba však pokročila a tak se nám ke stažení nabízejí programy které již všechny prvotní problémy s převodem AVI na DVD eliminují a vyrobí Vám stříbrnou placku během pár minut a doslova „na jedno kliknutí“ :)

WinAVI – je komerční program který poskytuje maximální komfort při převodu videa. Samotný převod AVI na DVD probíhá tak že kliknete na tlačítko „DVD“ zadáte cestu k Vašemu AVI souboru a výsledné DVD se vytvoří do složky kterou mu zadáte. Na závěr již stačí video jen vypálit přímo ve WinAVI z hlavní obrazovky a nebo v libovolném software který podporuje vypalování DVD video. WinAvi ke stažení zde.

winavi

AVI2ISO – freewarová alternativa, která nabízí to samé co WinAVI. Samotný převod již není tak jednoduchý a potřebujete umět trochu anglicky nebo se více potrápit systémem pokus-omyl avšak převod AVI na DVD i vypálení hotového produktu nakonec zvládne v jednom kroku a ve stejné kvalitě jako WinAVI. Avi2iso ke stažení zde.

avi2iso

Nic nebrání si oba programy vyzkoušet… převod AVI na DVD nebyl nikdy snadnější!

uzivatel Wasek
2009-02-15
15:41:41
IP 77.48.xYx.YxY
prevod z AVI
uzivatel téma: Prevod_AVI_na_DVD
prevede se to i ze zvukem?
uzivatel koobe
2009-05-01
08:45:17
IP 78.136.xYx.YxY
jo převede
uzivatel téma: Prevod_AVI_na_DVD
normálně se to převedy tyto programy existují jen proto, že na stolním DVD přehrávačíi avi soubory nepřehraješ
uzivatel Daris
2010-03-26
08:23:23
IP 193.165.xYx.YxY
bez reklamy?
uzivatel téma: Prevod_AVI_na_DVD
A předeve se to bez reklamy? už jsem zkoušela pár programů na převod zkušebně zdarma a po vypálení jsem měla přes film reklamu..Nehrozí to i tady?

Poslední komentáře v diskuzi

(celkem 0)
Diskuze je prázdná. Buďte první.
Jaký operační systém má váš mobil?
2979
500
944
376
360
426
5585 hlasů

3Dgrafika DigitalDooM´s DigiWorld
ke stazeni

Neustálé přepínání Windows 10 do režimu spánku

Článek Neustálé přepínání Windows 10 do režimu spánku Trápí vás neustálé přepínání Windows 10 do režimu spánku a nevíte jak si s tím poradit? Pak vězte, že na vině je Microso...

Nintendo NES se vrací v mini verzi

Článek Nintendo NES se vrací v mini verzi Sice nám sotva začaly prázdniny, ale o tenhle připravovaný vánoční dárek se prostě nejde nepodělit. Nintendo, tedy legen...

Opera developer

Náhled programu Opera developer Opera developer je vývojová verze prohlížeče webových stránek který si...

Skype nejnovější verze

Náhled programu Skype nejnovější verze Jednoduchý program pro snadné telefonování přes internet Skype, obzvlá...

Drive Megapolis

Náhled programu Drive Megapolis Simulátor Drive Megapolis je další z řady takových těch velkých simulá...

Daemon tools v češtině

Náhled programu Daemon tools v češtině Prověřený nástroj pro práci s obrazy disků respektive s virtuálními me...


Porse.cz - český download rozcestník, hry ke stažení zdarma | Kontakty | Reklama | Podmínky užívání | Přidat obsah | Ikonky pro Vaše stránky