Porse titulka
navigace: Hlavní strana » Software » VoIP » Skype

Skype ke stažení zdarma v češtině

Skype ke stažení zdarma v češtině download

Náhled k programu Skype ke stažení zdarma v češtině
Telefonování přes internet je čím dál tím populárnější a slovo Skype je prakticky synonymum pro tuto činnost. A není se čemu divit - Skype je ke stažení zdarma v češtině, je masivně rozšířený a hovory přes něj realizované nestojí vůbec nic (vlastně jen náklady na připojení k internetu).

Původně bylo programu Skype často vyčítáno, že i když jej zrovna nepoužíváte, tak zatěžuje váš počítač nechtěnou síťovou komunikací a zatěžuje jeho hardware ovšem to už je v dnešní době rychlého a neomezeného internetu pasé. Stejně tak vytěžování hardware už se nemusíte bát, protože i ten nejpomalejší kancelářský počítač chod tohoto VOIP programu prakticky nepozná.

Navíc se Skype začíná rozšiřovat i do jiných zařízení než jsou jen obyčejné počítače a tak se s ním čím dál tím častěji můžeme setkat i v chytrých mobilech s androidem, iOS, Windows ale i v jednoúčelových wi-fi a LAN telefonech určených speciálně k volání přes tento program. To vše je korunováno tím, že se sním dovoláte i na pevné linky, mobilní telefony, dokážete s ním realizovat video-hovory, posílat zprávy, soubory, prostě zvládne vše od toho co by jste od něj čekali až po hodně nadstandardní funkce.

Úplně nový rozměr pak dostal tento komunikační nástroj v roce 2013, když jej koupil a začal dále vyvíjet softwarový gigant Microsoft. Těžko si pro něj představit lepšího rodiče a postupné se můžeme těšit na úplnou integraci do Windows, perfektní podporu a vše na co jsme od MS zvyklí.

Díky tomu všemu je zřejmé, že Skype ani po letech užívání není na ústupu, ale naopak nabývá čím dál tím více na významu.

pokud by vás zajímala i mobilní verzi, tak si jí můžete stáhnout na našem novějším webu zde Skype do mobilu

Podrobnosti:
verze: 6.20
velikost (MB): 34
výrobce: Microsoft
nápověda, pomoc: Nápověda Skype ke stažení zdarma v češtině
odkaz ke stažení: Skype ke stažení zdarma v češtině download
licence: Freeware
Hodnocení uživateli:

|| 68 % (100/200) || Nehodnoceno

lokalizace: ENG, CZ, a další
počet stažení: 188414

Poslední komentáře v diskuzi

(celkem 0)
Diskuze je prázdná. Buďte první.

Nintendo NES se vrací v mini verzi

Článek Nintendo NES se vrací v mini verzi Sice nám sotva začaly prázdniny, ale o tenhle připravovaný vánoční dárek se prostě nejde nepodělit. Nintendo, tedy legen...

Došel vám FUP - nevadí Opera vám pomůže

Článek Došel vám FUP - nevadí Opera vám pomůže Jako zjevení působí nový počin od vývojářů prohlížeče webových stránek Opera. Do jeho vývojové verze integrovali přímo p...

Skype

Náhled programu Skype Skype - zbavte se telefoních poplatků! Pokud chcete volat z počítače n...

Skype 3.2.0.145

Náhled programu Skype 3.2.0.145 Zbavte se telefonních poplatků! Hovory mezi programy Skype (z počítač...

FreeCall

Náhled programu FreeCall Myslíte si že volání na pevnou linku z počítače nejde? A ještě zadarmo...

Ventrilo

Náhled programu Ventrilo Ventrilo je jednoduchý prográmek určený pro hlasovou komunikaci přes i...

Porse.cz - český download rozcestník, hry ke stažení zdarma | Kontakty | Reklama | Podmínky užívání | Přidat obsah | Ikonky pro Vaše stránky