Porse titulka

CCleaner v češtině

CCleaner v češtině download

Náhled k programu CCleaner v češtině
Jednoduchý nástroj pro vyčistění vašeho počítače CCleaner by měl být součástí rozhodně každé vaší instalace počítače. Původní název Crap Cleaner od kterého je zkratka odvozena totiž přesně vystihuje to co program umí - zbavit vás nepořádku. Ten se ve vašem počítači hromadí po programech které jste již třeba odinstalovali, ale také po procházení internetu.

Program CCleaner v češtině doslova po jednom kliknutí analyzuje požadovaný soubor problémů, ty odhalené u vás v počítači vám následně zobrazí v přehledné tabulce kde si je ještě sami můžete prohlédnout a následně opět jedním tlačítkem vyčistit. Nejedná se přitom o maličkosti, ale o záležitosti které by jste sami podle nějakého návodu z internetu ručně hledali a opravovali hodiny.

Základní pomoc vašemu počítači bude poskytnuta v podobě jak již bylo řečeno odstranění dočasných či již nepotřebných souborů z používání operačního systému a procházení internetu. Je přitom v zásadě jedno jaký používáte webový prohlížeč.

Zrychlení počítače umí rovněž překvapivě pomoci i vyčištění registru Windows tedy věc o které by jste tak nějak předpokládali že si jí bude umět dělat moderní operační systém sám no a zároveň by jste se asi těžko proklikávali tím množstvím klíčů a záznamů a hledali co tam je navíc.

Při svých úklidových pracích ccleaner si do svého hledáčku však nebere jen základní komponenty o.s. a denně používaných součástí. Intenzivně se zaměřuje rovněž i na spoustu jiných programů o různých výrobců o kterých má informace že po sobě nechávají nepořádek zpomalující vaši práci.

Nikdy dříve nebyla taková poptávka po CCleaneru jako právě teď. Uživatele jsou čím dál tím schopnější a uvědomují si, že stále se zpomalující reakce jejich počítače má na svědomí balast, který se postupem času nabaluje na Windows. A právě proto je zde ccleaner, který téměř na jedno "kliknutí" dokáže vyčistit váš počítač a tak významné urychlit vaši práci na něm ale třeba i samotné spouštění.

Zbrusu nový CCleaner podporuje poslední verze 64 bitových operačních systému s okny ve znaku, poslední verze prohlížečů Chrome a Firefox a spousty dalších minoritních vylepšení a záplat. Jeho plná lokalizace do češtiny byla dlouhou dobu zásadní výhoda proti konkurenci a ani v roce 2016 tomu není v případě tohoto jednoduchého pomocníka jinak. Pokud už si nevíte se svými Windows rady a uvažujete o přeinstalaci, což takhle vyzkoušet nejprve tohoto legendárního uklízeče a vyzkoušet co umí?

Podrobnosti:
verze: 5.14
velikost (MB): 7
výrobce: Piriform
nápověda, pomoc: Nápověda CCleaner v češtině
odkaz ke stažení: CCleaner v češtině download
licence: Freeware
Hodnocení uživateli:

|| 53 % (100/13) || Nehodnoceno

lokalizace: ENG, CZ
počet stažení: 8265

Poslední komentáře v diskuzi

(celkem 0)
Diskuze je prázdná. Buďte první.

Neustálé přepínání Windows 10 do režimu spánku

Článek Neustálé přepínání Windows 10 do režimu spánku Trápí vás neustálé přepínání Windows 10 do režimu spánku a nevíte jak si s tím poradit? Pak vězte, že na vině je Microso...

Nintendo NES se vrací v mini verzi

Článek Nintendo NES se vrací v mini verzi Sice nám sotva začaly prázdniny, ale o tenhle připravovaný vánoční dárek se prostě nejde nepodělit. Nintendo, tedy legen...

EasyCleaner

Náhled programu EasyCleaner Velmi dobrý nástroj na pročištění Vašeho počítače. Odstraní všechny zb...

BootVis

Náhled programu BootVis Výborná utilitka k optimalizaci startu systému WindowsXP Vám umožní ur...

nLite

Náhled programu nLite Rozčilují Vás programy, které štědrý výrobce nejoblíbenějšího operační...

CCleaner

Náhled programu CCleaner CCleaner je malá freeware utilitka sloužící k optimalizaci respektive ...

Porse.cz - český download rozcestník, hry ke stažení zdarma | Kontakty | Reklama | Podmínky užívání | Přidat obsah | Ikonky pro Vaše stránky